Visací zámek FAB 3*** PROFI/80H/52
Skladem
zítra u vás, zítra na 1 pobočce
V košíku máte
Váš košík je bohužel prázdný :-(
...není to trochu škoda?
628,10 Kčbez DPH
Nevíte si rady?
Kód produktu: N952V01300.5600
Výrobce: FAB
Doprava zdarma
Odborné poradenství
Poradíme vám s výběrem i montáží
Certifikovaný partner
Partneři značek FAB, Mul-T-Lock a Yale
20 let na trhu
Poradíme vám, máme 20 let zkušeností
Popis
Parametry
Parametry a specifikace
Výrobce
FAB
Typ zámku
Visací
Materiál těla
Litina
Řada
FAB 3*** Profi
Bezpečnostní třída
Bezpečnostní třída 1
Bezpečnostní karta
Ano
Barva / Povrchová úprava
Modrá
Šířka těla
52 mm
Materiál třmenu
Kalená ocel
Výška třmenu
25 mm
Průměr třmenu
6 mm